Büyüt

Mekap Çelik Burun İşçi Botu 012

Ürün Kodu: 012
 • AÇIKLAMA
 • ÇELİK BURUNLU İŞÇİ BOTU, İŞÇİ BOTU

  ÖZELLİKLERİ:

  * Hava Alabilen Vidala Deri, Vidala deri, en zorlu ortamlar için üretilmiş, nefes alabilen, su geçirmez özelliği başta olmak üzere üst düzeyde kaliteli, yırtılma ve aşınmaya dayanıklı deridir.

  * Burun Koruyucu  / Toe Cap, Çelik Burunlu, Çelik Burun Koruyucu 200 joule Kadar Koruma Sağlar, Çift Yoğunluklu Poliüretan ( PU )Taban Teknolojisi Kullanılarak Üretilmiştir.

  * Antistatik özeliktedir.Şok Emici / Absorban, Taban Topuk Bölgesinde Ekstra şok emici özeliği kullanıcıya artı bir konfor sağlar.

  * Dış Taban /  Outer Sole, Çift yoğunluklu poliüretan taban teknolojisi, Aşınmaya, hidrokarbonlara ve yağlara karşı dirençli yüksek yoğunluklu PU dış taban Kaymaya Karşı dirençli bir yapıdadır.

  * İç Astar / Lining, Çok yumuşak bir özelliğe sahip olan Climatex kumaş, yüksek hava geçirgenliği sayesinde nefes alır ve hızlı Ter emiciliğine sahiptir. Çabuk kurur ve kuruluk hissi verir. Yüksek aşınma dayanımı, ter haslığı ve leke tutmazlığı pamuklu kumaşlara karşı üstünlük sağlar

  * Mostra / İç Tabanlık / Footbed, Gözenekli yapısı ile hava geçirir ve ayakkabının havalandırılmasına yardımcı olur. Ayak yapısına göre Anatomik olarak şekillendirilmiştir. Çıkartılıp Yıkanabilir özelliktedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER: